BODRUM RENT A CAR

Blue Rent a Car Bodrum

Güllük Araç Kiralama

  • Her türlü benzinli ve dizel araç kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.
  • Araç kiralama da en ekonomik ve çok ucuz seçeneklerimiz olduğu gibi, şöförlü, Şöförsüz olarak VIP araç kiralama, Minibüs Kiralama hizmeti de vermekteyiz.
  • Şoförlü veya şoförsüz kiralık otomobil taleplerinizi bize iletebilirsiniz.
  • Tüm kiralık araçlarımız yeni ve servis bakımlıdır.
  • Güllük Ekonomik araba, araç, oto, VIP araç, VIP Minibüs, kiralamak istiyorsanız. Doğru yerdesiniz.
  • Bodrum Güllük da herhangi bir otelde, ihtiyacınız olar araç ücretsiz olarak teslim edilir ;
  • Bodrum Güllük da Ekonomik Lüx Araba, Oto, Araç, Vasıta seçeneklerimiz sizi bekliyor.
  • Sadece rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.
  • 7/24 ofisimizi arayabilir,rezervasyon yaptırabilirsiniz.


GÜLLÜK

Milas-Bodrum yolu üzerinden sağa ayrılan 8 km’lik yol sizi Güllük’e ulaştıracak. Bodrum’un kalabalığından hoşlanmayan tatilciler için yanıbaşında daha sakin bir tatil olanağı sunuyor Güllük. En azından şimdilik böyle.

En sessiz, en ücra yerlerin bile birdenbire "keşfediliverip" yazlık konut saldırısına uğradığına, bir kaç yıl içinde tanınmaz hale geldiğine siz de tanık olmuşsunuzdur. Bakalım, yaşayıp göreceğiz.

Güllük bir liman kasabası. Limandan çevrede çıkarılan boksit madeni ihraç ediliyor. Zaten yolda boksit taşıyan kamyonları göreceksiniz.

Mandalya Körfezi ve Asin Koyu çevresine yerleşmiş kasabanın sahili balıkçıları, kahveleri ve lokantaları ile sevimli bir balıkçı köyü özelliğini koruyor. Sahilden hemen sonra yükselen tepelere yerleşmiş oteller ve evler bu topografik özellikten dolayı hep deniz görüyor.

Kentin kuzeyine kurulu dalyanda ve denizde iyi balık çıkıyor. Lüfer, kefal ve en çok da yılan balığı avlanıyor. Sahil lokantalarından birine oturup yılan balığı ziyafeti çekebilirsiniz. Adının "yılan" oluşu sizi itmesin, lezzetlidir. Çevredeki koyların çoğunda kültür balıkçılığı da yapılmakta, çipura ve levrek yetiştirilmektedir.

Güllük’te komşusu Bodrum gibi bölgeye özel tekneler (gulet) yapılan tersaneler var. Bunların görünüşü güzel ama limandaki şileplerin yarattığı görüntü için aynı şeyi söylemek zor.

ULAŞIM

Deniz, Kara, Hava yolunun hangisini tercih ederseniz Güllük’e ulaşabilirsiniz. Çok sayıda yat ve tekneyi barındırma kapasitesine sahip limanıyla denizden; sadece 9 km uzaktaki Milas-Bodrum Havaalanında hava yoluyla, gerek otobüs şirketleri gerekse özel aracınızla kara yolundan beldeye ulaşım olanaklarına sahipsiniz.

Ayrıca; Güllük-Milas, Güllük-Bodrum arasında düzenli olarak yapılan minibüs taşımacılığından ve taksilerden günlük seyahatlarınız için yaralanabilirsiniz. Limandaki gezi tekneleriyle düzenli “Mavi turlara” katılarak bakir koylarda güneşin ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz

BİZE SORMADAN ARAÇ KİRALAMAYIN. 7/24

Şirketimiz Sizin İçin ; Model Araçlarla En İyi Servis Ve Fiyat Garantisini Taahhüt Etmektedir.
BİZE SORMADAN ARAÇ KİRALAMAYIN. 7/24
Ofis Tel: 0252 316 70 60
GSM: 0532 631 73 89
E-mail: info@bodrumrentacar.org
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
3.şahıs sigortası,Cam ve far kırılmaları,Hırsızlık sigortası,2.sürücü, , Sınırız kilometre,Havalimanı otopark giderleri,24 saat yol yardım,Ücretsiz her noktaya araç teslim,KDV %18

7 / 24 ARAÇ KİRALAMA

TEL  +90 252 316 70 60

FAX  +90 252 313 81 50

GSM +90 532 631 73 89

BLUE RENT A CAR BODRUM

Şirketimizin başlıca hizmet kolları; şoförlü - şoförsüz minibüs, üst sınıf binek araç kiralama,VIP hizmetleridir. Araç Kiralama hizmeti kapsamında, şoförlü ya da şoförsüz, binek araç, lüks arazi araçları ve vip minibüsler kişi ya da kuruluşlara kiralanmaktadır.

Araç Kiralama hizmetinin detayında, kiralanacak aracın havaalanı ya da otel gibi istenilen noktaya teslimi edilmesi veya istenilen noktadan teslim alınması, aracı tanıyan profesyonel şoför tahsis edilebilmesi, kiralayacağınız aracın periyodik bakımları yapılmış ve temiz olarak hazır edilmeleri bulunmaktadır.

BODRUM RENT A CAR

Bodrum Blue Rent a Car ; Özellikle Bodrum ve çevresinde hizmet veren,  binek araçlar ve vip minibüs'ten oluşan araç filosuna sahip, 6. yılını doldurmuş bir araç kiralama şirkettir.

Bodrum , Airport Car Hire, Bodrum Airport Car Rental, Bodrum Airport , Bodrum Rent A Car,Car Hire Bodrum Airport, Car Rental Bodrum Airport, Bodrum guide, Dalaman Airport, İzmir Airport, Dalaman Car Rental, Didim Car Rental, Kusadasi Car Rental, Bodrum Car Rental, Bodrum oto kiralama, oto kiralama Bodrum, Bodrumda oto kirala, bodrum oto, araç kiralama bodrum, bodrum araç kiralama

EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA

BODRUM YARIMADASI BİR (1) HAFTALIK MİNİBÜS KİRALAMA FİYATLARI

HYUNDAI STAREX
Dizel Çift Klimalı
9 Kişi 595 TL
HYUNDAI STAREX
Dizel, Otomatik Çift Klimalı
9 Kişi 700 TL
MERCEDES VITO
Dizel Çift Klimalı
9 Kişi 1050TL
MERCEDES VIANO
Dizel, Çift Klimalı
9 Kişi 1225 TL
MERCEDES VIANO
Dizel, Otomatik Çift Klimalı
9 Kişi 1400 TL

Bodrum Oto Kiralama, Şöförlü VIP araç kiralama, VIP araç kiralama , Şöförlü Minübüs Kiralama , Minibüs Kiralama, Havalimanı araç kiralama,

Araç Kilama Fiyatları - Bodrum Araba Kiralama - Bodrum Ekonomik Araç Kiralama - Bodrum Hava Limanı Araç Kiralama - Bodrum Minibüs Kiralama - Bodrum Otellere Ücretsiz Araç Teslimi - Bodrum Rent a Car - Bodrum Şöförlü Minibüs Kiralama - Bodrum Şöförlü VIP Araç Kiralama - Bodrum VIP Araç

Blue Rent a Car ; Otomatik Araçlar